FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1,25G 1000Base-BX SM RX1310/TX1550 20km SC DDM

FiberTechnic
Kod produktu: 1203 Index katalogowy: FS-B3524-FS20D Dostępność: Dostępny Stan magazynowy: mniej niż 10 szt
Cena brutto: 73,34 PLN Cena netto: 59,63 PLN
Ilość:
Wysyłka Bezpieczne zakupy
  • Opis produktu
  • Specyfikacja
Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring).


Moduły optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny.

Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.



FiberTechnic SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM to moduł jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach na falach TX:1310nm RX:1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer SFP BIDI wykorzystuje Multipe quantum tybe A i B ze standardem IEC 60825. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I.

Protokół transmisji1000Base-BX
Długość fali optycznejTX1310nm / RX1550
Maksymalna prędkość transmisji1,25 Gb/s
Maksymalny zasięg transmisji20km
Złącza optyczneSC simpex
Typ światłowoduSMF 9/125um
DDMITak
Zasilanie3.3V
Moc Wyjściowa-9~-3dBm
Czułość odbiornika< -25dBm
KompatybilnośćMSA Complaint
Temperatura pracy0°C do 70°C
Wymiary60 x 15 x 12 mm
Waga17 g

Opinie o produkcie

Bezpieczne płatności dotpay